RozWojownik

Nowohuckie Centrum Rozwoju

Cały Świat, (...), jest niczym innym, jak lustrzanym odbiciem Twojego własnego ja - Irvin D. Yalom

W samym sercu Krakowskiej Nowej Huty tętni energia do rozwoju, do życia pełnego spełnienia, do realizacji potencjału. Przyjdź, rozsiądź się i wzrastaj z RozWojownikiem <3, a jeśli robisz coś z głębi serca i chcesz się tym podzielić, zrób to tutaj!

Pokochaj siebie

Indywidualne sesje wspierające w ważnych momentach życiowych takich jak zmiana, żałoba, kryzys. Ich celem jest poprawa jakości życia oraz relacji. Aktualnie - sesje online.

Relaksujący masaż Alana Earle'a. Koi Ciało i Duszę. Przynosi pokój, miłość i harmonię (Peace, Love, Harmony).

Nierozwiązane problemy piętrzą się i powodują powolną korozję związku. Pomocny w ich rozwiązywaniu jest dialog - próba wzajemnego usłyszenia się i zrozumienia. Zapraszamy na spotkania, w czasie których będziemy stwarzać ku temu warunki.

Rodzicielstwo jest pełne mitów. Mit idealnej mamy/ ojca. Rodzica, który się nie złości, a mówi z serca. Oczekiwanie, że dziecko będzie grzeczne... Krąg to spotkania dla rodziców o tym, jak jest naprawdę.

Krąg dla kobiet. Cykliczne spotkania w równości i szacunku przeznaczone na wspólne bycie razem i dzielenie się sobą.

Krąg dla kobiet, które pragną uwolnić w sobie kreatywną energię poprzez ruch, obraz i słowo.

Cykliczne warsztaty samorozwoju przez malarstwo. Dają możliwość indywidualnej pracy w emocjami, pogłębiają kontakt ze sobą i umożliwiają wyrażanie siebie.

Regularna praktyka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet. Wzmacnia przepływ kobiecej energii, rozciąga ciało, koi umysł, wspiera kontakt z własnym wnętrzem.

Zajęcia z mindfulness prowadzona przez Akademię Mindfulness. Praktyka, kursy, warsztaty.

Kurs Akademii Mindfulness skierowany do nauczycieli i osób pracujących z młodzieżą

Ciało to wspaniały przyjaciel, który opowiada historię. Nie tylko historię człowieka, ale również historię jego przodków.

O mnie

Wierzę w ludzi. W transformującą moc spotkań, rozmów i relacji. Wiem, że gdy zostaniemy naprawdę usłyszani, dostrzeżeni i zrozumiani, w naszym życiu pojawia się lekkość i spokój. Dlatego po 10 latach pracy w biznesie, postanowiłam pójść za głosem serca i... służę swoim wsparciem jako counsellorka Gestalt (terapia Gestalt nastawiona na poprawę jakości życia, a nie pracę z zburzeniami psychicznymi). Gestalt zmienił mnie, pozwalając mi odkryć kim naprawdę jestem i czego pragnę, a teraz ja towarzyszę w tej drodze innym. Prowadzę sesje indywidualne oraz kręgi i warsztaty rozwojowe.

Wiem, że każdy ma swoją drogę. Idziemy po niej w swoim tempie i swoimi ścieżkami, wiec tworząc RozWojownik myślę o różnych formach pracy nad sobą. Do współpracy zapraszam ludzi z otwartym sercem i miłością do tego, co robią.

Dlaczego w Nowej Hucie? Od lat tu mieszkam, tu poczułam się swobodnie, bezpiecznie, tu znalazłam swój dom. Kocham tutejszą zieleń, kawiarnie, lodziarnie, ludzi. To tu zrobiłam swój pierwszy warsztat rozwojowy i tu chciałam stworzyć miejsce mojej pracy - RozWojownik (Nowohuckie Centrum... ROZWOJU!)

O miejscu

RozWojownik to bezpieczna przestrzeń na rozmowy, spotkania i pracę nad sobą. To centum rozwoju dla małych i dużych poszukiwaczy szczęścia, wewnętrznej równowagi, własnego JA.

To także przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi talentami i umiejętnościami.