RozWojownik

Nowohuckie Centrum Rozwoju

Cały Świat, (...), jest niczym innym, jak lustrzanym odbiciem Twojego własnego ja - Irvin D. Yalom

W samym sercu Krakowskiej Nowej Huty tętni energia do rozwoju, do życia pełnego spełnienia, do realizacji potencjału. Przyjdź, rozsiądź się i wzrastaj z RozWojownikiem <3, a jeśli robisz coś z głębi serca i chcesz się tym podzielić, zrób to tutaj!

Pokochaj siebie

Indywidualne sesje wspierające w ważnych momentach życiowych takich jak zmiana, żałoba, kryzys. Ich celem jest poprawa jakości życia oraz relacji. Aktualnie - sesje online oraz w gabinecie.

Relaksujący masaż Alana Earle'a. Koi Ciało i Duszę. Przynosi pokój, miłość i harmonię (Peace, Love, Harmony). Wykonuje się go w intencji tego, co najlepsze dla masowanej osoby.

Nierozwiązane problemy piętrzą się i powodują powolną korozję związku. Pomocny w ich rozwiązywaniu jest dialog - próba wzajemnego usłyszenia się i zrozumienia. Zapraszamy na spotkania, w czasie których będziemy stwarzać ku temu warunki.

Rodzicielstwo jest pełne mitów. Mit idealnej mamy/ ojca. Rodzica, który się nie złości, a mówi z serca. Oczekiwanie, że dziecko będzie grzeczne... Krąg to spotkania dla rodziców o tym, jak jest naprawdę.

Ukoić Wewnętrzne Dziecko - kurs online, X-XI 2020

Osoba, które nie uwolniła się od dawnego bólu, mówi nieskładnie, działa nieskutecznie, nie umie poradzić sobie z trudną sytuacją oraz doświadcza potwornych cierpień, które nie mają nic wspólnego z chwilą obecną - Harvey Jackins.

Każdy z nas nosi w sobie wewnętrzne dziecko. Być może zarzucasz sobie, że coś z Toba nie tak, gdy niespodziewanie Twoje emocje biorą górę - ni stąd ni zowąd zaczynasz krzyczeć, płakać lub czujesz się bezbronna/ny, mała/y. Niby możesz zareagować inaczej, ale NIE MOŻESZ. To właśnie ono - Twoje wewnętrzne dziecko.

Jeśli rany z dzieciństwa nie zostały ukojone i opłakane, ich ból będzie przybijał się do teraźniejszości i ją sabotował. Mogłaś/łeś schować wspomnienia w piwnicy swojej podświadomości z nadzieją, że już nigdy nie wrócą, ale żal skrzywdzonego dziecka, jego ból, gniew, rozpacz, smutek nie znikają - muszą zostać uznane i otoczone życzliwą troską.

Klienci mówią czasem:

  • Wybucham złością. Co zrobić, by przestać. Nie chcę być jak mój ojciec/ matka.

  • Nie wiem kim jestem. Bez mojego partnera/partnerki nic nie znaczę.

  • Potrzebuję ciągłych zapewnień, pochwał. Ciągle czekam aż ktoś mnie doceni, a to się nigdy nie dzieje..

  • Muszę mieć pełną kontrolę nad tym, co się dzieje, dzięki temu nikt mnie nie skrzywdzi.

Jeśli czujesz, że te słowa są o Tobie, nosisz w sobie wewnętrzne dziecko, które być może właśnie woła o Twoja uwagę. Więcej

Krąg dla kobiet. Cykliczne spotkania w równości i szacunku przeznaczone na wspólne bycie razem i dzielenie się sobą.

Krąg dla kobiet, które pragną uwolnić w sobie kreatywną energię poprzez ruch, obraz i słowo.

Ciało to wspaniały przyjaciel, który opowiada historię. Nie tylko historię człowieka, ale również historię jego przodków. Zapraszamy do zaprzyjaźnionego gabinetu Wibronika.

Regularna praktyka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet. Wzmacnia przepływ kobiecej energii, rozciąga ciało, koi umysł, wspiera kontakt z własnym wnętrzem.

Zajęcia z mindfulness prowadzona przez Akademię Mindfulness. Praktyka, kursy, warsztaty.

Kurs Akademii Mindfulness skierowany do nauczycieli i osób pracujących z młodzieżą

O mnie

Wierzę w ludzi. W transformującą moc spotkań, rozmów i relacji. Wiem, że gdy zostaniemy naprawdę usłyszani, dostrzeżeni i zrozumiani, w naszym życiu pojawia się lekkość i spokój. Dlatego po 10 latach pracy w biznesie, postanowiłam pójść za głosem serca i... służę swoim wsparciem jako counsellorka Gestalt (terapia Gestalt nastawiona na poprawę jakości życia, a nie pracę z zburzeniami psychicznymi). Gestalt zmienił mnie, pozwalając mi odkryć kim naprawdę jestem i czego pragnę, a teraz ja towarzyszę w tej drodze innym. Prowadzę sesje indywidualne oraz kręgi i warsztaty rozwojowe.

Wiem, że każdy ma swoją drogę. Idziemy po niej w swoim tempie i swoimi ścieżkami, wiec tworząc RozWojownik myślę o różnych formach pracy nad sobą. Do współpracy zapraszam ludzi z otwartym sercem i miłością do tego, co robią.

Dlaczego w Nowej Hucie? Od lat tu mieszkam, tu poczułam się swobodnie, bezpiecznie, tu znalazłam swój dom. Kocham tutejszą zieleń, kawiarnie, lodziarnie, ludzi. To tu zrobiłam swój pierwszy warsztat rozwojowy i tu chciałam stworzyć miejsce mojej pracy - RozWojownik (Nowohuckie Centrum... ROZWOJU!)

O miejscu

RozWojownik to bezpieczna przestrzeń na rozmowy, spotkania i pracę nad sobą. To centum rozwoju dla małych i dużych poszukiwaczy szczęścia, wewnętrznej równowagi, własnego JA.

To także przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi talentami i umiejętnościami.