Masaż PeLoHa

Dla kogo jest ten masaż

Jeśli czujesz zmęczenie fizyczne i psychiczne...

Jeśli pragniesz kojącego, delikatnego dotyku...

Jeśli czujesz, że energia w Twoim ciele jest zatrzymana, że coś Cie blokuje...

Jeśli pragniesz dać sobie coś dobrego...

... jeśli tak czujesz, zapraszam <3.

PeLoHa - peace, love, harmony

PeLoHa to bardzo delikatny masaż relaksacyjny o silnym działaniu energetycznym. Opracowywał go i przez wiele lat udoskonalał Alan Earle (na zdjęciu ze swoją partnerką Mary) - cudowny człowiek, który swoje życie poświęcił rozwojowi duchowemu i nauczaniu.

Alan Earle skompilował w masażu PeLoHa elementy kilkunastu technik - masażu klasycznego, polinezyjskiego, techniki Bowena, refleksologii, uzdrawiania polarity, kryształowej terapii, pracy z meridianami, akupresury, uzdrawiania stylem reiki, chiropraktyki. Do masażu PeLoHa wybrał to, co w nich najlepsze, tworząc jeden kompletny, harmonijny układ ruchów.

Masaż udrażnia przepływ energii i sprowadzając ją do serca. Wycisza, uspokaja, rozmiękcza, otwiera serce, transformuje wzorce, relaksuje, uczy akceptacji. Z całego serca polecam.

Zdjęcie pochodzi z Czasopisma Wróżka, gdzie odsyłam po tekstu o Alanie i Marry:https://www.wrozka.com.pl/images/articles/original/7613_139178799973.jpg

Masaż PeLoHa - moja droga

Moje pierwsze zetknięcie z masażem PoLoHa miało miejsce w trudnym dla mnie momencie. Byłam przebodźcowana, rozedrgana i krucha. Przyjmowałam go z rąk bliskiej mi kobiety. Mądrej, uważnej, świadomej. Już po kilku minutach poczułam spokój, akceptację i miękkość. Jakby ktoś wcisnął we mnie pauzę i zatrzymał cały natłok pędzących myśli. Już wtedy wiedziałam, że nauczę się go robić.

Uwielbiam robić ten masaż i go przyjmować.

Jak się przygotować

Masaż trwa ok 50 minut i kosztuje 120 zł, płatne na miejscu.

Warto jednak zarezerwować sobie nieco ponad godzinę na spokojne wejście w masaż i stopniowy powrót do "rzeczywistości". Polecam przyjść 5 minut wcześniej, by wejść w doświadczenie bez pośpiechu. Po masażu dobrze jest mieć jeszcze chwilę na asymilację, i nie spieszyć się do kolejnej aktywności.

Masaż obejmuje całe ciało (bez części intymnych), także twarz.

Jeśli masażowi chcemy przypisać jakąś intencję, można w tym celu wykonać cykl 10 masaży.